Skórki

Masz problemy ze skórkami lub stworzyłeś własną? Pochwal się!

Cueto stays with Giants | Baseball | stltoday

Forums
Skórki

Tonight Generally gloomy heavens. Moderate potential for a bad weather bathtub. Reduced 43F. Winds NE from 5-10 mile per hour. Up-to-date: Late Half a dozen https://www.senatorslock.com/senators-jerseys/christian-jaros-jersey.aspx, 2017 At A dozen:Fifty three feel San fran Leaders starting up glass pitcher Johnny Cueto responds soon after saving the very last out of the subsequent inning of a football online game against the Saint.

Zircon - wyświetlanie obszarów

Submitted by lukaste on 8 Czerwiec, 2017 - 12:29
Forums
Skórki

Witam

poprawiam już gotową stronę i mam problem z włączeniem obszaru.
Jest aktywny "panel first column 1", ale już 2 i do 6 są nieaktywne.

W pliku page.tpl.php mam tylko:
<?php print $panel_first_cols;?> <?php print $grid;?>

Jak dodam:

<?php print render($page['panel_first_2']); ?>

To się pojawi na stronie, ale w panelu nadal jest nieaktywny, cache czyściłem.

O co chodzi? W jaki sposób w tej skórce są uaktywniane obszary?

Automatyczne zmiany w css

Forums
Skórki

Witam.

Stworzyłem szablon dla pustej nowej instalacji D8. Chodziło to względnie poprawnie. Usiadłem do kolejnego etapu pracy. Nie kojarzę abym coś drastycznego zmienił a tu okazało się, że zaczęło się doklejanie do określonego znacznika (nav) id niezgodnego z blokami/regionami. Nie jest to wina cache bo jest wyłączony a podczas operacji na regionach/blokach opróżniany. Co może być tego przyczyną? Czego szukać? Jakie informacje potrzebujecie?

Dziękuję za sugestie.

Brak opcji instalacja skórki

Submitted by wieczor79 on 6 Październik, 2016 - 13:52
Forums
Skórki

Witam. Z Drupalem do czynienia mam pierwszy raz. Wcześniej korzystałem z wielu CMSów ale taki problem mam pierwszy raz w Drupalu. Otóż zainstalowałem Drupala na dwóch różnych serwerach. Drupal 8 na Home.pl, a 7 na Hekko. I na obu mam ten sam problem. Kiedy chce zainstalować swoją skórkę w obu wersjach nie mam opcji "instalacja skórki". Oglądałem tutoriale, i wszędzie tam jest, a u mnie nie. Są tylko skórki domyślne. Możecie mi pomóc ? Wiem, że jest możliwość wgrania poprzez FTP ale chce mieć możliwość instalacji z poziomu administracji zaplecza bez wchodzenia na FTP.

Bloki blokowane przez AdBlocka

Forums
Skórki

Dłubię od kilku dni przy stronie na Drupalu. Do tej pory było wszystko pięknie, aż pewnego dnia bloki na stronie (typowe: jakiś tekst, zdjęcia, mapka google etc.) przestały się wyświetlac. Wyswietla sie tylko zwykly content (node) a wszystkie bloki na stronie są niewidoczne. Po wyłączeniu AdBlocka strona natychmiast wraca do pierwotnej formy i wszystko jest widoczne. PO włączeniu AdBlocka, bloki znów znikają.

Co z tym fantem zrobic, jak to naprawic? Na stronie nie mam zadnych reklam etc.