Ogólne dyskusje

NIE techniczne sprawy związane z Drupalem.

wypadek

Submitted by karicial on 20 luty, 2018 - 21:26

Hej moje dziecko miało dosyć poważny wypadek w szkole. Nie chcę wdawać się w szczegóły, bo nie są to dla mnie przyjemne rzeczy. Chciałabym tylko wiedzieć, czy ktoś z Was dostał może odszkodowanie z tego tytułu? Są firmy które pomagają w takich sprawach. Czy ktoś mógłby mi coś doradzić?

kto?

Submitted by Ania1982 on 20 luty, 2018 - 15:38

Hej, szukam kancelarii odszkodowawczej niedawno miałam wypadek drogowy, po którym trafiłam do szpitala . Mój ubezpieczyciel nie chce wypłacić mi odszkodowania a ja nie mam za bardzo głowy i pozatym wiem że czas tutaj gra ogromną role w walce z ubezpieczycielem. Chce aby moja sprawa byłą prowadzona przez kogoś kto ma już doświadczenie w podobnych zdarzeniach. Możecie mi kogoś polecić? Czy iść od razu do prawnika?

Pozycjonowanie własnej strony

Submitted by kitt521 on 15 luty, 2018 - 13:32

Witam, orientuje się ktoś może w rynku agencji seo ? Zamierzam wypromować swoją stronę, ale nie wiem na jaką agencję się zdecydować, ponieważ jest ich mnóstwo w internecie. Albo może podpowiecie czym się kierować przy wyborze ? Czy uważacie https://www.inseo.pl/ za kogoś godnego zaufania ? Chyba ich wybiorę.

Siemka

Siemka ludziska, jestem szalona Ola. Uwielbiam chodzić na koncerty zespołów rockowych i metalowych. Od czasu do czasu lubię poleniuchować przy dobrym filmie i lampce (no może kilku więcej) wytrawnego wina. Moje hobby i zainteresowania to oglądanie filmów, koncerty, chodzenie po górach, gry komputerowe, jazda na wrotkach