Moduły

Masz problem z modułem lub napisałeś własny? Pochwal się!

Stylizacja wygladu ikony/pliku PDF w module fields.

Submitted by fallacy on 23 Sierpień, 2017 - 14:18
Forums
Moduły

Hej Mam pytanie dotyczące modułu fields,
Chciałabym żeby dokumenty/pdf uploadowane jako pliki do pobrania
mialy tylko ikonkę bez tytułu i od razu ikonka będzie linkiem do pliku. (w opcji standardowej linkiem do pliku jest jego nazwa)
Znalazłam już gdzie jest podmiana ikon, wiec już zmieniłam na większą, ale nie mogę odnaleźć do którego CSS prowadzi klasa 'file-icon'żeby zmienić i podlinkować ikonę.

Albo może ktoś ma wiedze z tego zakresu, że nie trzeba szperać w CSS i można to zrobić bezpośrednio w drupalu?
Z gory dziekuje za odpowiedz! :-)

Pomoc w określeniu modułów do wykonania projektu

Submitted by allendale on 4 Sierpień, 2017 - 15:42
Forums
Moduły

Witam,
chciałbym poprosić o pomoc w wykonaniu pewnego serwisu na użytek prywatny, a raczej pomoc w doborze strategii i modułów. Mam podstawową wiedzę do Drupalu (proste strony) więc coś nie coś wiem.
Serwis jest ma działanie dość specyficzne ale postaram się to wytłumaczyć na przykładzie aby każdy wiedział o co chodzi.

problem przy instalacji modułu

Submitted by małami on 1 Sierpień, 2017 - 14:59
Forums
Moduły

Witam serdecznie,
Dopiero zaczynam przygodę z Drupalem, napotkałam na błąd który mnie zatrzymuje.
Treść błędu w załączniku. Dodam, że podaję prawidłowe dane do FTP, za ich pomocą łączę się z serwerem poprzez Filezille.

Próbowałam także zgodnie z instrukcją wtyczki skopiować moduł na serwer i później włączyć go w panelu modułów ale nie jest tam widoczny.

Będę wdzięczna za każdą wskazówkę jak przejść poziom dalej.
Pozdrawiam

Elastyczny formularz z opcją dodawania kolejnych wierszy

Submitted by arael3 on 23 Maj, 2017 - 15:35
Forums
Moduły

Witam,
chciałbym stworzyć na drupalu rodzaj zawartości - "elastyczny" formularz działający podobnie jak ten:
https://form.jotformeu.com/71422768118357
Zależy mi na tym, aby użytkownik uzupełniający taki formularz mógł dodać dowolną ilość wierszy (obiektów) za pomocą przycisku dodaj. Proszę o podpowiedź jak stworzyć tego typu formularz, jakie moduły będą pomocne? Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc.

Ranking Facebookowy przestał poprawnie działać

Submitted by JanMan on 27 Kwiecień, 2017 - 15:19
Forums
Moduły

Witam

Mam problem z poprawnym wyświetlaniem rankingu dla obrazków. Kiedyś on działał bardzo dobrze natomiast nie mam pojęcia jak zdiagnozować co może być problem że się zepsuł . Nie jestem autorem tego rankingu

Widać że Top z całego okresu działał bardzo dobrze natomiast od jakiegoś czasu dodawanie memów np na 100 stronie zliczanie nie działa. Tzn obrazek z liczbą LIke =7 jest wyżej od tego który ma 33 itd. http://www.teslowa.pl/shared?filter=All&page=100

Błąd przy instalacji modułu

Submitted by wojsul on 30 Marzec, 2017 - 09:41
Forums
Moduły

Pomóżcie proszę. Od jakiegoś czasu nie mogę zainstalować żadnego modułu, ani zaktualizować tych co mam. Nie wiem jak skonfigurować katalog. Gdzie tego szukać. Pomóżcie. Podczas instalacji modułu dzisiaj pokazał się taki komunikat:
"Wybrany plik temporary://fileMpJBgY nie mógł zostać skopiowany, ponieważ katalog docelowy nie jest skonfigurowany poprawnie. Przyczyną problemu może być problem uprawnieniami do pliku lub katalogu. Więcej informacji dostępne jest w logu systemowym.