Praca, zlecenia

Szukasz pracy? Pracownika?<br />
Chciałbyś zlecić napisanie modułu, skórki, stworzenie projektu?

Zasady działu Praca, zlecenia !

Submitted by DMati on 24 Czerwiec, 2011 - 23:40

## Każdy temat ma być poprzedzony odpowiednim przedrostkiem:

  • [wykonam] lub [wykonamy] - ogłoszenia oferujące nasze usługi
  • [zlecenie] - ogłoszenia zlecające wykonanie danej usługi
  • [współpraca] - oferty współpracy / partnerstwa w danym projekcie, zlecenia dłuższej współpracy
  • [inne] - ogłoszenia które nie pasują do powyższych

____________________________________________________________

Przemysław Matras

Zafascynowany możliwościami jakie zapewnia niebieska kropla jak i zafascynowany przeobrażaniem WordPress'a w pełnowymiarowego CMS'a. Obserwuje, czyta i przyswaja treści w temacie wspomnianych systemów treści przy dźwiękach muzyki Depeche Mode & Recoil.

Zwiedzanie Polski i Europy

Słyszeliście kiedyś o tej stronce internetowej https://www.globtroterek.com/ ? Widziałam tam kilka propozycji na rodzinne zwiedzanie Polski i Europy. Można się tez dowiedzieć, gdzie jechać na wakacje z dzieckiem. Dlatego jeżeli planujesz rodzinne wyjazdy to na tej stronie dowiesz się, gdzie warto pojechać i co ciekawego można zwiedzić.

Nike Internationalist teachers Could Casino shoe

Submitted by Florence on 22 Maj, 2018 - 09:16

nike internationalist trainers sale created from breathable nylon uppers medication and also man-made fabric. Hyperfuse accounting has to be accustomed to produce a brand-new even amplified fashion, which usually products basic shoes and boots or perhaps boots or maybe shoes the challenging seem, along with any considerably more breathable also slighter easiness understanding. One of the best trend.

Florence

Florence

Runescape Bonds - an in Depth Anaylsis on What Works and What Doesn't

Submitted by candywu on 17 Kwiecień, 2018 - 09:44

The village will get militarized, spawning NPC guards rather than vendors and tradesmen when there's loads of battle happening. Since there are different techniques to get riding 13, all isn't lost. You have got to win four times until you've got the ability.
The Characteristics of Runescape Bonds

candywu

dfxgfh

Zdjęcia na stronę

Submitted by lightm on 9 Kwiecień, 2018 - 21:46

Zamierzam stworzyć nową wersję strony ginekologa z Warszawy. Poszukuję dobrych i tanich zdjęć związanych z tematem ciąży i ginekologii. Aktualna strona lekarza ginekologa to http://doktor.waw.pl/ Dotychczasowa szata graficzna strony jest w kolorze fioletowym i tak też ma zostać. Znacie jakieś dobre strony ze zdjęciami. Szukałam na fotolii i adobe stock, ale nic ciekawego w tematyce ginekologicznej tam nie znalazłam.

Rzetelny notariusz

Poszukujemy profesjonalnego, rzetelnego i doświadczonego notariusza, który przygotuje zrozumiałe dokumenty prawne. Mówiąc w prost musi być to notariusz z prawdziwego zdarzenia, taki jak np. ten http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/o-kancelarii-biuro-notarialne… znający się na swojej pracy. Jakieś polecenia?