Ogólne dyskusje

NIE techniczne sprawy związane z Drupalem.

odszkodowanie

Submitted by Donkada on 18 Lipiec, 2018 - 23:51

Hej. Jakiś czas temu moja bratowa przeszła dramat w szpitalu podczas porodu, którzy zafundowali jej lekarze, przez co musiała mieć usuniętą macice. Jak myślicie czy może się ona starać o odszkodowanie? I czy warto w ogóle? Czy nie zafunduje jej to więcej nerwów? do tej pory znalazłam http://prawapacjenta.org/niedotlenienie-dziecka-plodu-w-ciazy/ znacie?

Krzesło dla programisty

Submitted by cichek on 18 Lipiec, 2018 - 16:02

Cześć. Dostałem w prezencie meble do pokoju, jednak nadal mam dylemat z krzesłem. Bardzo dużo przebywam przed komputerem, wiec wygoda jest jak najbardziej ważna, do tego chciałbym żeby pasowało do całości pokoju. Meble mam w kolorze białym z delikatnym połyskiem. W internecie jest mnóstwo do wyboru jednak może ktoś posiada takowe i coś poleci?:)

Norton Support Number UK 0800-041-8334 Norton Helpline Number UK

norton-customer-service.co.uk gives die-hard faithfulness answers for all the specialized issues in your Norton antivirus emerging whenever. We give dependable round the clock solutions like Norton Help, Norton Support Number UK, Norton Helpline Number UK, Norton Customer Service Number UK, Norton Technical Support UK and so on. For more details, visit our website or can dial our toll free 0800-041-8334.

Those who are looking for specific technical support for Norton in UK then you can call norton-customer-service.co.uk directly at 0800-041-8334. We are offering different services like Norton support, Norton customer support & Norton internet security and so on. To know more information, visit the website.

hamak

Submitted by Vorimm on 14 Lipiec, 2018 - 15:13

Hej. Od pewnego czasu zastanawiam się nad jakimś super prezentem dla siostry na urodziny. Ktoś mi podpowiedział, że na taką pogodę najlepiej jest kupić hamak. Tylko jest jeden problem, nie znam się w ogóle na tym, a chce żeby był dosyć wytrzymały, ponieważ pewnie jej dzieci z niego będą korzystać. Jak na razie znalazłem https://hamakicabana.pl/ kojarzycie to moze? Gdzie zamówić najlepiej?