Wędrowny mistrz Drupalowych skórek

27 luty, 2011 - 23:18

Marek Sotak, współorganizator Drupal Design Camp Praga 2010, wymyślił sobie sposób na życie łączący pasję (podróże, drupal, tworzenie skórek) i zarabianie (prowadzenie szkoleń). Jak to działa?

Marek właśnie rusza w świat nauczać niełatwej sztuki tworzenia skór do Drupala. Co najciekawsze - każdy może go zaprosić a dodatkowo uzyskać zniżki zapewniając mu organizację, nocleg, wikt, opierunek i oprowadzenie po okolicy. Cała idea opiera się na couchsurfingu i w szczegółach poznacie ją na blogu Marka.

Zatem - jeśli znasz kilka (5-12) osób chcących nauczyć się fachu tworzenia skór, odwiedź stronę z ofertą, dodajcie się do mapki chętnych, a może Marek odwiedzi właśnie Was! Ponieważ lubi ludzi i podróże, ma specjalne zniżki dla grup, które załatwią mu nocleg u jednego z uczestników szkolenia, oprowadzenie po mieście czy domowe wyżywienia. Ciekawe, prawda?

Kibicuję pomysłowi z całego serca - przy całej niekonwencjonalności wydaje mi się on bardzo "naturalny" (inaczej jest szukać klientów a inaczej być zapraszanym) ii godny naśladowania.

Komentarze

28 luty, 2011 - 01:24

...jak misjonarz tyle że zamiast wiary szerzy wiedzę...